Uwodzić będąc sobą

Uwodzenie kobiety nie jest tak trudne, jak wielu mężczyzn zakłada. Wychodzą z założenia, że aby zrobić wrażenie na przedstawicielce płci pięknej, muszą nieco podreperować swój wizerunek. A zatem udają kogoś, kto w ich przekonaniu będzie lepszy i atrakcyjniejszy niż osoba, którą są na co dzień. W końcu niemal każdy chciałby być bardziej spoko, bardziej wyluzowany, przebojowy czy odnosić większe sukcesy. Pierwsza randka to okazja do zrobienia dobrego pierwszego wrażenia.

Od niego zależeć będzie, czy odbędą się kolejne spotkania. Niestety wielu panów za bardzo bierze sobie do serca stojące przed nimi zadania. A niejeden mężczyzna wpada w pułapkę poprawiania swojej biografii czy osobowości. Zwłaszcza jeżeli siedząca obok kobieta naprawdę wpadła mu w oko, starania te są naprawdę widoczne. Niestety, kobiety na ogół wyczuwają nadmierną chęć popisania się rozmówcy. Łatwo też wyłapują szczegóły, dowodzące niespójności w jego historii, opowieściach i biografii. Gdy tak się stanie, szanse na kolejne spotkanie drastycznie spadają.

Nie warto udawać

Trudne dzieciństwo, brak wiary w siebie, bolesne zawody i traumatyczne przeżycia. Przyczyn niskiego poczucia własnej wartości jest wiele. Niezmiennie jednak wpływa ono na zachowanie jednostki, która żyje w przekonaniu, że nie jest wystarczająco dobra, a wręcz pozostaje gorsza od innych. Będący w takiej sytuacji mężczyzna nie wierzy, że uwodzenie kobiet może sprowadzać się do pokazania im swojego prawdziwego ja. Wręcz przeciwnie, sporo czasu przeznacza on na wymyślanie szczegółów, dzięki którym jego zdaniem wypadnie lepiej w kobiecych oczach. A jednak taka strategia ma krótkie nogi i szybko sprowadza pretendującego uwodziciela na manowce. Niestety, brak powodzenia u kobiet utwierdza mężczyznę, że faktycznie coś z nim nie tak. I wówczas wielu panów stara się jeszcze bardziej. I udają kogoś, kim zupełnie nie są. Ważne, by przerwać to błędne koło. I spróbować czegoś zgoła odmiennego.

Opisy technik i metod na skuteczne uwodzenie dostępne są na stronie http://www.uwodzenie.org/ – zobacz! 

Opłaca się być sobą

Przede wszystkim dla siebie, ponieważ to ułatwia codzienne życie, a nie tylko uwodzenie kobiet. Te ostatnie jednak także niejako przy okazji zaczną się interesować kimś, kto ma charakter. Owszem, nie jest pozbawiony wad, ale zamiast się ich wypierać czy udawać, woli nad nimi popracować. Szczerość jest ważna, choć bywa sprowadzana do wytartego frazesu. Ludzie lubią przebywać w towarzystwie tych, którzy mają dość odwagi, aby być sobą. Różnorodność sprawia, że życie jest ciekawsze. A poza tym nigdy nie wiadomo, gdzie i kiedy spotka się osoby podobne do siebie. Jeżeli ktoś większość czasu i energii poświęca na zgrywanie się i udawanie, pozbawia się takiej szansy. Tymczasem życie pokazuje, że prędzej czy później udaje się spotkać kogoś w sam raz dla siebie. Wystarczy być sobą, choć nie zwalnia to z obowiązku pracy nad swoimi słabościami. Kobiety lubią, kiedy mężczyzna ma charakter, ale doceniają także dążenie do stawania się coraz lepszym. Warto to robić nie tylko z myślą o skutecznym uwodzeniu, ale przede wszystkim dla własnego samopoczucia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *